Kabely, konektory, zásuvky (Mikrotik, OEM) - zboží

Filtrování
Nalezeno 25 produktů

OEM zásuvka 2x RJ45

OEM Výrobce

UTP zásuvka kategorie 6 pro 1Gb ethernet s dvěmi zdířkami RJ-45 určená pro instalaci na omítku. na omítku, UTP, cat. 6

od 99 Kč do 150 Kč

Patch kabel Cat5E, UTP - 7m , modrý

OEM Výrobce

Patch kabel Cat5E, UTP - 7m , modrý

od 39 Kč do 298 Kč

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

OEM Výrobce

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

od 98 Kč do 283 Kč

Mikrotik RB911-2Hn

Mikrotik Výrobce

RB911-2Hn PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBOARDy nové řady 911 je dodáván s integrovaným 802.11b/g/n modulem, rozměrově odpovídá boardům RB711/RB411. • postaven na 600MHz ... více

od 747 Kč do 1 263 Kč

Mikrotik RB912UAG-2HPnD-OUT

Mikrotik Výrobce

MikroTik RB912UAG-2HPnD-OUT Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. PŘEHLED Jednotka je tvořena RouterBoardem RB912UAG-2HPnD integrovaném ve vodotěsném UV odolném boxu s 2x SMA výstupem pro při... více

od 1 940 Kč do 2 092 Kč

MIKROTIK S+DA0001 SFP+ 1m stohovací kabel (S+DA0001)

Mikrotik Výrobce

MikroTik S+DA0001 SFP+ 1m stohovací kabel SFP+ 1m direct attach cable OVERVIEW This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent rack... více

od 606 Kč do 1 025 Kč

MIKROTIK S+DA0003 SFP+ 3m stohovací kabel (S+DA0003)

Mikrotik Výrobce

MikroTik S+DA0003 SFP+ 3m stohovací kabel SFP+ 3m direct attach cable OVERVIEW This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent rack... více

Doprava: 59 Kč
Dostupnost: Skladem

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

OEM Výrobce

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

od 31 Kč do 98 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

od 350 Kč do 426 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

od 114 Kč do 402 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

od 131 Kč do 316 Kč

OEM pigtail 30cm

OEM Výrobce

Kabelová redukce pro propojení AP a externí antény - délka 0,3 m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - TNC reverzní Female konektor (vhodný pro Acees Point a Wireless Router LINKSYS) - N-Male konektor pro bleskojistku, a... více

od 91 Kč do 195 Kč

OEM pigtail 3m

OEM Výrobce

Kabelová redukce pro propojení AP a externí antény - délka 3m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - TNC reverzní Female konektor (vhodný pro Acees Point a Wireless Router LINKSYS) - N-Male konektor pro bleskojistku, anté... více

Doprava: 89 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů

OEM VF kabel 3m

OEM Výrobce

Kabelová redukce SMA reverze (Female) na N (Female) - délka 30m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - SMA reverzní-Female konektor (vhodný pro PCI karty, Linksys WET11/WET54, Z-COM AP, Minitar AP, Asus AP/PCI) - N-Female... více

od 227 Kč do 275 Kč

OEM VF kabel 5m

OEM Výrobce

Nízkoútlumový stíněný koaxiální kabel RLA - 10l o délce 5m. Je určen pro připojení WiFi antén k aktivním prvkům sítě( pro připojení k bezdrátové síťové kartě či k přístupovému budu je obvykle třeba kabelová redukce pro reversní SMA konektor), zaručuje př... více

od 298 Kč do 600 Kč

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks

OEM Výrobce

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks

od 200 Kč do 217 Kč

ochrana pro mod.konektor RJ45 - zelená, 100ks

OEM Výrobce

ochrana pro mod.konektor RJ45 - zelená, 100ks

od 170 Kč do 218 Kč

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý

OEM Výrobce

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý

od 39 Kč do 192 Kč

Patch kabel Cat5E, FTP - 2m , šedý

OEM Výrobce

Patch kabel Cat5E, FTP - 2m , šedý

od 48 Kč do 113 Kč

RJ11-6p4c-plochý kabel, licna, 100ks

OEM Výrobce

RJ11-6p4c-plochý kabel, licna, 100ks

od 132 Kč do 135 Kč
1 | 2 | další »

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Kabely, konektory, zásuvky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Nářadí nebo Datové rozvaděče, Optické patch kabely, konektory ..., Datové terminály.