Kabely, konektory, zásuvky (Global Caché, OEM) - zboží

Filtrování
Nalezeno 25 produktů

OEM zásuvka 2x RJ45

OEM Výrobce

UTP zásuvka kategorie 6 pro 1Gb ethernet s dvěmi zdířkami RJ-45 určená pro instalaci na omítku. na omítku, UTP, cat. 6

od 99 Kč do 309 Kč

T-Mod adapter počítač+počítač

OEM Výrobce

T-Mod adapter počítač+počítač Technické informace Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 2 datových ethernet linek.

od 85 Kč do 459 Kč

T-Mod adapter telefon+telefon

OEM Výrobce

T-Mod adapter telefon+telefon Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos telefonní linky.

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

iTach Flex Link Cable Blaster

Global Caché Výrobce

IR Blaster kabel vhodný pro ovladače Itachi Flex Připojuje se k zařízením Itachi Flex přes Global port Ovládá TV, DVD a AV vybavení Může být použit s Itachim Flex IP nebo Flex Wi-Fi

od 426 Kč do 437 Kč

iTach Flex Link Cable Tri-port

Global Caché Výrobce

Adaptér umožňující připojení 3 Flex Link kabelem k Itachim Flex kontrolérem Připojuje se k zařízením Itachi Flex přes Global port Umožňuje připojení více IR Emiter / Blaster kabelů k zařízením Itachi Flex Může být použit s Itachim Flex IP nebo Flex Wi... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

iTach Flex Link Emiter kabel

Global Caché Výrobce

IR Emiter (vysílač) kabel určený pro zařízení od Itachi Spojuje Itachi Flex přes Globální port Kontroluje TV, DVD a AV vybavení Pro použití se zařízeními jako Itachi Flex IP nebo Flex Wi-Fi

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

iTach IP2IR Ethernet to IR

Global Caché Výrobce

Umožňuje kontrolu zařízení využívajících technologii IR (infračerveného záření) přes vaši počítačovou síť. Připojení k síti přes Ethernet Ovládání TV, DVD přehrávačů a Hi-Fi přes počítačovou sít Balení obsahuje kabely IR Emiter (zářič) a IR blaster P... více

od 3 507 Kč do 3 634 Kč

iTach WF2IR WiFi to IR

Global Caché Výrobce

Umožňuje kontrolu zařízení využívajících technologii IR (infračerveného záření) přes vaši Wi-Fi síť. Podporuje bezdrátové sítě 802.11b / g Ovládání TV, DVD přehrávačů a Hi-Fi přes počítačovou sít Balení obsahuje kabely IR Emiter (zářič) a IR blaster ... více

od 3 757 Kč do 4 001 Kč

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

OEM Výrobce

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

od 98 Kč do 211 Kč

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

OEM Výrobce

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

od 31 Kč do 44 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

od 350 Kč do 426 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

od 141 Kč do 256 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

od 126 Kč do 327 Kč

OEM pigtail 30cm

OEM Výrobce

Kabelová redukce pro propojení AP a externí antény - délka 0,3 m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - TNC reverzní Female konektor (vhodný pro Acees Point a Wireless Router LINKSYS) - N-Male konektor pro bleskojistku, a... více

od 91 Kč do 195 Kč

OEM pigtail 3m

OEM Výrobce

Kabelová redukce pro propojení AP a externí antény - délka 3m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - TNC reverzní Female konektor (vhodný pro Acees Point a Wireless Router LINKSYS) - N-Male konektor pro bleskojistku, anté... více

Doprava: 89 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů

OEM VF kabel 3m

OEM Výrobce

Kabelová redukce SMA reverze (Female) na N (Female) - délka 30m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - SMA reverzní-Female konektor (vhodný pro PCI karty, Linksys WET11/WET54, Z-COM AP, Minitar AP, Asus AP/PCI) - N-Female... více

od 227 Kč do 275 Kč

OEM VF kabel 5m

OEM Výrobce

Nízkoútlumový stíněný koaxiální kabel RLA - 10l o délce 5m. Je určen pro připojení WiFi antén k aktivním prvkům sítě( pro připojení k bezdrátové síťové kartě či k přístupovému budu je obvykle třeba kabelová redukce pro reversní SMA konektor), zaručuje př... více

od 298 Kč do 600 Kč

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks

OEM Výrobce

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks

od 137 Kč do 190 Kč

ochrana pro mod.konektor RJ45 - zelená, 100ks

OEM Výrobce

ochrana pro mod.konektor RJ45 - zelená, 100ks

od 116 Kč do 161 Kč

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý

OEM Výrobce

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý

od 39 Kč do 195 Kč
1 | 2 | další »

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Kabely, konektory, zásuvky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Nářadí nebo Optické patch kabely, konektory ..., Datové rozvaděče, Datové terminály.