Kabely, konektory, zásuvky (Net-X, OEM) - zboží

Filtrování
Nalezeno 31 produktů

Kabel UTP drát c5e 305m venkovní

Net-X Výrobce

Kabel UTP drát c5e 305m venkovní

od 2 367 Kč do 3 948 Kč

OEM zásuvka 2x RJ45

OEM Výrobce

UTP zásuvka kategorie 6 pro 1Gb ethernet s dvěmi zdířkami RJ-45 určená pro instalaci na omítku. na omítku, UTP, cat. 6

od 99 Kč do 309 Kč

Patch kabel Cat5E, UTP - 7m , modrý

OEM Výrobce

Patch kabel Cat5E, UTP - 7m , modrý

od 92 Kč do 269 Kč

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý

OEM Výrobce

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý

od 39 Kč do 195 Kč

T-Mod adapter počítač+počítač

OEM Výrobce

T-Mod adapter počítač+počítač Technické informace Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 2 datových ethernet linek.

od 85 Kč do 469 Kč

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

OEM Výrobce

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

od 90 Kč do 283 Kč

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

OEM Výrobce

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

od 31 Kč do 44 Kč

NetX Kabel Patch SFTP c5e 2m šedá

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch SFTP c5e 2m šedá Typ produktu: síťový kabel SFTP c5e Délka kabelu: 2m Barva: šedá

od 24 Kč do 25 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 10m šedá

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 10m šedá Propojovací kabel UTP délky 10 m, kat. 5e, šedý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 72 Kč do 295 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 15m šedá

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 15m šedá Propojovací kabel UTP délky 15 m, kat. 5e, šedý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 111 Kč do 289 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 2m červená

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 2m červená Propojovací kabel UTP délky 2m, kat. 5e, červený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet. Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!

od 54 Kč do 76 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 3m červená

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 3m červená Propojovací kabel UTP délky 3m, kat. 5e, červený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 38 Kč do 94 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m černá

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m černá Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, černý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 25 Kč do 201 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m červená

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m červená Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, červený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 47 Kč do 161 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m zelená

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m zelená Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, zelený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 25 Kč do 160 Kč

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m žlutá

Net-X Výrobce

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m žlutá Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, žlutý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 40 Kč do 263 Kč

NetX Spojka STP c6 RJ45 8 / 8

Net-X Výrobce

NetX Spojka STP c6 RJ45 8 / 8 Spojka slouží ke "konektorovému" spojení kabelů při zachování standardu c6. Používá se v místech, kde se spojka "bloková" nedá použít. Stíněné provedení.

od 54 Kč do 142 Kč

NetX Spojka UTP c5e RJ45 8 / 8 bílá

Net-X Výrobce

NetX Spojka UTP c5e RJ45 8 / 8 bílá Spojka slouží ke "konektorovému" spojení kabelů při zachování standardu c5e. Používá se v místech, kde se spojka "bloková" nedá použít. Barva: bílá

od 51 Kč do 116 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

od 189 Kč do 357 Kč
1 | 2 | další »

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Kabely, konektory, zásuvky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Nářadí nebo Optické patch kabely, konektory ..., Datové terminály, Datové rozvaděče.