Kabely, konektory, zásuvky (Aten, OEM) - zboží

Filtrování
Nalezeno 30 produktů

OEM zásuvka 2x RJ45

OEM Výrobce

UTP zásuvka kategorie 6 pro 1Gb ethernet s dvěmi zdířkami RJ-45 určená pro instalaci na omítku. na omítku, UTP, cat. 6

od 99 Kč do 297 Kč

ATEN 4port KVM USB mini, audio, 0.9 metru kabely (CS-64US)

Aten Výrobce

ATEN 4port KVM USB mini, audio, 0.9 metru kabely Elektronický USB přepínač CS-64US, 4PC - 1 VGA + 1 USB kláves. + 1 USB myš + audio Přepínač umožňuje pomocí jedné konzole ovládat až 4 připojená PC. - 2048x1536 max rozlišení DDC2B - port myši USB můž... více

od 1 333 Kč do 1 676 Kč

T-Mod adapter počítač+telefon

OEM Výrobce

T-Mod adapter počítač+telefon Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 2 telefonních linek.

od 78 Kč do 129 Kč

ATEN 2-port KVM USB mini, 1m kabely, DO (CS-22U)

Aten Výrobce

Aten 2-port KVM USB mini, 1m kabely, DO Elektronický USB přepínač CS-22U se vzdáleným ovládáním 2PC - 1 VGA + 1 USB kláves. + 1 USB myš * 2048x1536 max rozlišení monitoru * umožňuje spravovat 2 PC na jedné kl.,m.,monitoru a dvě dalši USB zaříz... více

od 399 Kč do 679 Kč

ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx, CL-10xx,USB, 6m (2L-5206UP)

Aten Výrobce

ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx, CL-10xx,USB, 6m Sdružený kabel pro KVM Aten - USB provedení kabelu - sdružený kabel (jeden svazek) - vhodné pro úsporu místa, přehlednost - pro CS-1732,CS-1734,CS-1754,CS-1758,CS-1208A/AL,CS-1216A/AL, KN-... více

od 560 Kč do 795 Kč

ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx,CL-10xx, PS(2L-5202P)

Aten Výrobce

ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx,CL-10xx, PS/2 ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx, PS/2, 1,8m - PS/2 provedení kabelu - sdružený kabel (jeden svazek) - vhodné pro úsporu místa, přehlednost - pro přepínače CS-1208A, CS-1216A, CS-1208AL, CS-... více

od 174 Kč do 455 Kč

ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx,CL-10xx, USB, 3m (2L-5203UP)

Aten Výrobce

ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx,CL-10xx, USB, 3m - USB provedení kabelu Sdružený kabel pro KVM switche ATEN CS-1732,CS-1734,CS-1754,CS-1758,CS-1208A/AL,CS-1216A/AL, KN-9108/16, CL-1208/16, CS-1308A/CS-1316A - sdružený kabel (jeden svazek) - ... více

od 375 Kč do 657 Kč

ATEN KVM sdružený kabel k CS-1708, 1716,USB,1,8m (2L-5202U)

Aten Výrobce

ATEN KVM sdružený kabel k CS-1708, 1716,USB,1,8m ATEN KVM sdružený kabel k CS-1708,1716 USB, 1,8m - USB provedení - délka 1,8m - pro přepínače: CE700A, CL5708, CL5716, CL5800, CL5808, CL5816, CN8000, CS1308, CS1316, CS1708A, CS1708i, CS1716A,... více

od 178 Kč do 373 Kč

ATEN KVM sdružený kabel k CS12xx,CL-10xx, USB,1,8m (2L-5202UP)

Aten Výrobce

ATEN KVM sdružený kabel k CS12xx,CL-10xx, USB,1,8m Sdružený kabel pro KVM switch ATEN CS-1732,CS-1734,CS-1754,CS-1758,CS-1208A/AL,CS-1216A/AL, KN-9108/16, CL-1208/16, CS-1308A/CS-1316A - USB provedení kabelu - sdružený kabel (jeden svazek) - ... více

od 259 Kč do 637 Kč

ATEN sdružený kabel k CS-1732,34,58, USB, 3m (2L-5303U)

Aten Výrobce

ATEN sdružený kabel k CS-1732,34,58, USB, 3m Sdružený kabel pro KVM ATEN CS-1732A, CS-1734A, CS-1754, CS-1758 - USB provedení - s audiem - délka 3m - pro přepínače CS-1732A, CS-1734A, CS-1754, CS-1758

od 423 Kč do 539 Kč

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

OEM Výrobce

Konektor RJ10 4p4c plochý kabel, licna, 100ks

od 78 Kč do 272 Kč

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

OEM Výrobce

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

od 32 Kč do 38 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

od 398 Kč do 495 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

od 242 Kč do 426 Kč

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

OEM Výrobce

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

od 211 Kč do 532 Kč

OEM pigtail 30cm

OEM Výrobce

Kabelová redukce pro propojení AP a externí antény - délka 0,3 m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - TNC reverzní Female konektor (vhodný pro Acees Point a Wireless Router LINKSYS) - N-Male konektor pro bleskojistku, a... více

od 90 Kč do 209 Kč

OEM pigtail 3m

OEM Výrobce

Kabelová redukce pro propojení AP a externí antény - délka 3m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - TNC reverzní Female konektor (vhodný pro Acees Point a Wireless Router LINKSYS) - N-Male konektor pro bleskojistku, anté... více

od 203 Kč do 303 Kč

OEM VF kabel 3m

OEM Výrobce

Kabelová redukce SMA reverze (Female) na N (Female) - délka 30m - low loss kabel HDF-200 (útlum 0,54dB/m - 2,4GHz; 0,88dB/m - 5,8GHz) - SMA reverzní-Female konektor (vhodný pro PCI karty, Linksys WET11/WET54, Z-COM AP, Minitar AP, Asus AP/PCI) - N-Female... více

od 280 Kč do 369 Kč

OEM VF kabel 5m

OEM Výrobce

Nízkoútlumový stíněný koaxiální kabel RLA - 10l o délce 5m. Je určen pro připojení WiFi antén k aktivním prvkům sítě( pro připojení k bezdrátové síťové kartě či k přístupovému budu je obvykle třeba kabelová redukce pro reversní SMA konektor), zaručuje př... více

od 307 Kč do 409 Kč

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks

OEM Výrobce

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks

od 126 Kč do 195 Kč
1 | 2 | další »

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Kabely, konektory, zásuvky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Nářadí nebo Optické patch kabely, konektory ..., Datové terminály, Datové rozvaděče.

Kabely, konektory, zásuvky

Hledáte nejlevnější kabely, konektory, zásuvky? U nás si vyberete. Kategorie kabely, konektory, zásuvky obsahuje aktuálně 30 produktů. Zobrazené kabely, konektory, zásuvky je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které kabely, konektory, zásuvky prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější kabely, konektory, zásuvky, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné kabely, konektory, zásuvky. Zobrazit nepřiřazené produkty v této kategorii