OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Obrázek není k dispozici

Cena:

od 189 Kč do 357 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 zatím nemá žádné recenze. Buďte první a napište recenzi.