Slevy - Kabely, konektory, zásuvky

- 67 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus návlek na konektor RJ-45 šedý 100 ks For 8P8C modular plugs

od 1,00 Kč původně3,00 Kč
- 60 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus návlek na konektor RJ-45 zelený 100 ks For 8P8C modular plugs

od 2,00 Kč původně5,00 Kč
- 58 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, zelený 7m, 5ks Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 : 1

od 29,00 Kč původně69,00 Kč
- 50 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus návlek na konektor RJ-45 černý 100 ks For 8P8C modular plugs

od 1,00 Kč původně2,00 Kč
- 48 %

Kabely, konektory, zásuvky Datacom

Patchkabel S/FTP,Cat6,2xRJ45, 7m černý Kabely jsou vyrobeny z mědi.

od 34,00 Kč původně65,00 Kč
- 47 %

Kabely, konektory, zásuvky OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

od 128,00 Kč původně242,00 Kč
- 36 %

Kabely, konektory, zásuvky Net-X

NetX Kabel Patch UTP c5e 10m šedá Propojovací kabel UTP délky 10 m, kat. 5e, šedý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 94,00 Kč původně146,00 Kč
- 34 %

Kabely, konektory, zásuvky Aten

ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx, CL-10xx,USB, 6m Sdružený kabel pro KVM Aten - USB provedení kabelu - sdružený kabel (jeden svazek) - vhodné pro úsporu místa, přehlednost - pro CS-1732,CS-1734,CS-1754,CS-1758,CS-1208A/AL,CS-1216A/AL, KN-... více

od 499,00 Kč původně761,00 Kč
- 33 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, červený 2m, 10ks Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 : 1

od 20,00 Kč původně30,00 Kč
- 33 %

Kabely, konektory, zásuvky Net-X

NetX Kabel Patch UTP c5e 2m červená Propojovací kabel UTP délky 2m, kat. 5e, červený. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet. Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!

od 54,00 Kč původně80,00 Kč
- 32 %

Kabely, konektory, zásuvky Ostatní

Zásuvka 1port na om.,STP Cat5E,bílá, blok 110

od 109,00 Kč původně160,00 Kč
- 30 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, červený 3m, 10ks Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 : 1

od 40,00 Kč původně57,00 Kč
- 28 %

Kabely, konektory, zásuvky Ostatní

Čelní panel pro 1 keyston

od 104,00 Kč původně144,00 Kč
- 27 %

Kabely, konektory, zásuvky OEM

Zásuvka 2port na om.,STP Cat5E, bílá, blok 110

od 107,00 Kč původně146,00 Kč
- 26 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, modrý, 3m, 10ks Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 : 1

od 28,00 Kč původně38,00 Kč
- 26 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, zelený 3m, 10ks Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 : 1

od 28,00 Kč původně38,00 Kč
- 25 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, modrý, 10m, 5ks Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 : 1

od 82,00 Kč původně110,00 Kč
- 24 %

Kabely, konektory, zásuvky Aten

ATEN sdružený kabel k CS-1732,34,58, USB, 3m Sdružený kabel pro KVM ATEN CS-1732A, CS-1734A, CS-1754, CS-1758 - USB provedení - s audiem - délka 3m - pro přepínače CS-1732A, CS-1734A, CS-1754, CS-1758

od 340,00 Kč původně446,00 Kč
- 24 %

Kabely, konektory, zásuvky Datacom

Patchkabel 3m , FTP , Cat5e , RJ45, šedý Patch kabel stíněný folií. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

od 41,00 Kč původně54,00 Kč
- 23 %

Kabely, konektory, zásuvky Mikrotik

MikroTik S+DA0003 SFP+ 3m stohovací kabel SFP+ 3m direct attach cable OVERVIEW This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent rack... více

od 737,00 Kč původně967,00 Kč
1 | 2 | další »