Slevy - Kabely, konektory, zásuvky

- 7 %

Kabely, konektory, zásuvky OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

od 128,00 Kč původně138,00 Kč
- 7 %

Kabely, konektory, zásuvky Well

WELL AIF709, Annex B, 2xRJ-11, 1xRJ-45, ISDN nebo analogové linky

od 143,00 Kč původně154,00 Kč