Slevy - Kabely, konektory, zásuvky

- 25 %

Kabely, konektory, zásuvky Datacom

Křížený UTP patch kabel 1m Cat5e šedý Křížený patch kabel UTP, Cat 5e, 1 m, zelené zastříknuté koncovky, balený v sáčku. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

od 26,00 Kč původně35,00 Kč
- 23 %

Kabely, konektory, zásuvky Gembird

GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 5m - červený Patch cord cat. 5E molded strain relief50u" plugs,Patch cord with moulded strain relief, 50u"8P8Cplugs, 2xRJ45

od 30,00 Kč původně39,00 Kč
- 19 %

Kabely, konektory, zásuvky OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

od 138,00 Kč původně171,00 Kč
- 18 %

Kabely, konektory, zásuvky Gembird

GEMBIRD Eth kabel UTP drát CCA cat5e 305m Unshielded twisted (UTP) LAN cable Category 5E Material: AWG24 solid CCA(copper-clad-aluminium) Length: 1000 ft box Grey color

od 726,00 Kč původně889,00 Kč
- 15 %

Kabely, konektory, zásuvky Digitus

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, červený 3m, 10ks Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 : 1

od 47,00 Kč původně55,00 Kč
- 15 %

Kabely, konektory, zásuvky Belkin

Délka kabelu (m): 15 Typ kabelu: UTP kabel Použití kabelu: herní konzole; PC; satelit; televizor; tiskárna * snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. • Perfektní v kombinaci s 10 a 100 Base-T, a dokonce i 1000 ... více

od 199,00 Kč původně235,00 Kč
- 14 %

Kabely, konektory, zásuvky Datacom

Patchkabel 7m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý Patchkabel 7m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

od 38,00 Kč původně44,00 Kč
- 14 %

Kabely, konektory, zásuvky Datacom

Patchkabel S/FTP,Cat.6,2xRJ45, 1m černý Patchkabel STP,C6,2xRJ45, 1m černý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

od 31,00 Kč původně36,00 Kč
- 12 %

Kabely, konektory, zásuvky Aten

Aten 2-port KVM USB mini, 1m kabely, DO Elektronický USB přepínač CS-22U se vzdáleným ovládáním 2PC - 1 VGA + 1 USB kláves. + 1 USB myš * 2048x1536 max rozlišení monitoru * umožňuje spravovat 2 PC na jedné kl.,m.,monitoru a dvě dalši USB zaříz... více

od 374,00 Kč původně427,00 Kč
- 11 %

Kabely, konektory, zásuvky Aten

ATEN 4port KVM USB mini, audio, 0.9 metru kabely Elektronický USB přepínač CS-64US, 4PC - 1 VGA + 1 USB kláves. + 1 USB myš + audio Přepínač umožňuje pomocí jedné konzole ovládat až 4 připojená PC. - 2048x1536 max rozlišení DDC2B - port myši USB můž... více

od 1 243,00 Kč původně1 398,00 Kč
- 10 %

Kabely, konektory, zásuvky Net-X

NetX Kabel Patch UTP c5e 5m žlutá Propojovací kabel UTP délky 5m, kat. 5e, žlutý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

od 36,00 Kč původně40,00 Kč
- 9 %

Kabely, konektory, zásuvky Datacom

Křížený UTP patch kabel 5m Cat5e šedý Křížený patch kabel 5m Cat5e šedý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

od 20,00 Kč původně22,00 Kč
- 9 %

Kabely, konektory, zásuvky Datacom

Patchkabel S/FTP,Cat6,2xRJ45, 0,5m černý Patchkabel STP,C6,2xRJ45, 0,5m černý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.

od 30,00 Kč původně33,00 Kč
- 8 %

Kabely, konektory, zásuvky Gembird

GEMBIRD Eth kabel FTP drát c5e 305m Popis produktu: FP5004 FTP solid cable, cat. 5E 1000 ft FTP shielded solid wire grey cable, 1000ft Category 5E. Označená metráž.

od 2 129,00 Kč původně2 319,00 Kč
- 7 %

Kabely, konektory, zásuvky Net-X

Kabel UTP drát c5e 305m venkovní

od 1 643,00 Kč původně1 779,00 Kč
- 6 %

Kabely, konektory, zásuvky OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

od 343,00 Kč původně366,00 Kč